Parça Baskı

Parça baskı, Bilindiği üzere sublimasyon parça baskı, polyester kumaş olan her yerde kullanılmaktadır.

Parça Baskı, İnsanın İhtiyaçlarından başlayarak bay bayan tişört, bay bayan tayt, bayan elbise, tunik, triko, spor forma atkı kaşkol gibi giyim alanında kullanıldığı gibi, döşemelik kumaşlarda, masa örtüsü, yatak örtüsü, yastık baskıları, pano resim perdelerde İndoor outdoor reklamlarda başkaca bir sürü alanda kullanılmaktadır.
Biz yıllardır Sizlere sublimasyon baskılar üretiyoruz. Polyester kumaş kullanacağınız her alanda bizden destek alabilirsiniz. Dilediğinizde sizlere parça pano baskılar üretiyoruz. İstediğinizde metraj baskılar üretiyoruz. Önemli olan sizin düşündüğünüz projeye uygun tasarım ve baskı gerçekleştirebilmemizdir. Bayan erkek üst gurup, tshirt baskıları, eşofman baskıları, forma baskı, şal baskı, fular baskı, Atkı baskı, bandana baskı. Biz sizlere en fazla 1.60 mt ende yüzlerce metre boyunda üretim gerçekleştirebiliyoruz.

A- Parça baskı, Canlı ve kalibre edilmiş renklerle dijital tasarımın süblimasyon kağıda aktarılması.

B- Parça baskı, Bizde yada başka yerde hazırlanan veya yaptırdığınız süblime kağıt baskı yada diğer baskıların kalender veya pres ile kumaşa aktarılması.

C- Metraj yada parça baskılarınıza deneyimli personelimiz ile hizmet verilmesi.

Taleplerinizi telefonla yada maille (iletişim sayfamızdan) müşteri temsilcilerimize iletiniz. onlar sizlere yol gösterecek ve yardımcı olacaklardır.

Baskılardan bir kaç örnek

oQQo-kumas-baski-imalati